Positieve beoordelingen benadrukken de goede productkwaliteit, aantrekkelijke prijzen en een gebruiksvriendelijke website. Klanten waarderen de ruime selectie en de snelle afhandeling van bestellingen, met een sterke focus op betrouwbaarheid tijdens het gebruik van de producten.
-
A. A.
7 aug 2021
Geverifieerde beoordelingZeer goede prijs tegen over de concurrentie en vlotte levering
-
A. A.
6 aug 2021
Geverifieerde beoordelingSlechte service en duur
-
A. A.
6 aug 2021
Geverifieerde beoordelingDe levering heeft meer dan een week geduurd. Dit vind ik iets te lang
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingSteeds zeer tevreden over Ekosport! Correcte levering en vaak mooie kortingen.
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingalles prima in orde
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingAlles verloopt vlot zoals wordt gemeld via mail.
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingChaussures de très bonne qualité, livrées très rapidement
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingSnelle en correcte levering!
Antwoord van ekosport.be
Goedendag, Leuk om te horen dat u met uw bestelling tevreden bent. Met vriendelijke groet, Ekosport
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingKeurig en op vermeldde datum afgeleverd.
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingAlles correct en vlotte communicatie.
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingSnelle levering!
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingEnige wat ontbrak is bericht/mail dat bestelling is toegekomen in afhaalpunt.
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingSnelle levering van het gevraagde product
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingSnelle levering, duidelijke website, zeer tevreden
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingBestelling was niet volledig, geen excuses enkel 10euro minder terug gekregen dan betaald.
Antwoord van ekosport.be
Goedendag, Het hele Ekosport team biedt opnieuw zijn excuses aan. Helaas is één van u bestelde product niet geleverd. Zoals van u gewenst, heeft u een volledige terugbetaling voor he ontbrekend artikel ontvangen. Indien u nog vragen hebt, aarzel niet om ons te contacteren. Met vriendelijke groet, Ekosport
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelinggoed
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingschandalig dat pas na aanmelding van een retour gemeld wordt dat je het pakket moet terugsturen naar een FRANS adres, terwijl het om een Belgische website gaat. Bovenop € 8 verzendkosten (wat ook al schandalig veel is), komen dus nog € 13 retourkosten! M.a.w., je betaalt € 21 terwijl je met lege handen achterblijft.
Antwoord van ekosport.be
Goedendag, Het spijt ons dat u niet met uw winkelervaring tevreden bent. Het klopt inderdaad dat er retourkosten zijn. Indien u voor een tegoedbon kiest, in plaats van een terugbetaling, is het retouretiket kosteloos. Indien u nog vragen hebt, aarzel niet om ons te contacteren. Met vriendelijke groet, Ekosport
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingVlot alles in orde en scherpe prijs
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingAlles tip top : het bestelde artikel ( bottinnen ) , snel geleverd en goeie prijs !!!!!
-
A. A.
21 jul 2021
Geverifieerde beoordelingSnelle levering, duidelijke website
Beoordelingen worden weergegeven in chronologische volgorde